Vzorník ADLER Alpine selection - míchané barvy

Vzorník ADLER Alpine selection je jedním z dalších obsáhlých vzorníků míchaných odstínů. Používá se především k míchání krycích barev jako je ADLER 5in1, ADLER Varicolor, ADLER Kreidefarbe (křídová barva) nebo třeba interiérová barva na stěny ADLER Aviva Ultra Color. Pokud jste si nevybrali ze standardní nabídky odstínů, tak vám rádi namícháme odstín i z tohoto vzorníku. Stačí nám poslat objednávku na email obchod@barvyadler.cz a my vše zařídíme!

Pamatujte na to, že každý monitor má trošku jiné rozlišení, proto je elektronický vzorník pouze ilustrativní. Rádi vám tento kompletní vzorník zašleme poštou v papírové podobě:

 alpine selection_KARTE_mit Farben_EN

Případně je možnost vám poskytnout každý odstín na papírové kartičce o rozměru cca 10x20cm za 5Kč/vzorek. Pokud tedy váháte mezi několika odstíny, tak nám na email obchod@barvyadler.cz zašlete číselné označení odstínů, které vás zajímají a my vám je rádi zašleme poštou.

Pokud jste si ze vzorníku nevybrali, tak nás také neváhejte kontaktovat a společně vám navrhneme odstín přímo vám na míru.

Přehled jednotlivých odstínů naleznete níže: