Doprava

Nabízíme vám několik způsobů doručení zboží:

vydejní mista Doručení na výdejní místo:

Zboží si můžete nechat poslat na jedno z více než 2500 výdejních míst. Tato možnost je cenově nejvýhodnější. Balíček si můžete vyzvednout až budete mít čas - nemusíte doma čekat na kurýra. Nejen proto jsou výdejní místa stále populárnější.

 • žáslkovna Zásilkovna
   cena dopravy 60Kč

 • pošta Česká pošta - balík na poštu 
  cena dopravy 120Kč

 

domů Doručení přímo na adresu

Balík vám přiveze kurýr až k vám domů, do práce nebo kamkoliv potřebujete. Nemusíte nikam chodit, kurýr vás bude předem informovat o čase doručení. 

 • dpd DPD kurýr - doručení do 24 hodin 
  cena dopravy 110Kč

 • pošta  Česká pošta - balík do ruky 
  cena dopravy 130Kč

 

dobírka  Dobírka

Všechny ceny dopravy jsou uvedené bez doběrečného. Pokud chcete platit zboží na dobírku, bude vám k ceně dopravy přičteno 40Kč. V případě platby předem platíte pouze cenu dopravy.

převod  Bankovní převod

V případě platby předem zboží odesíláme po přijetí vaší platby na náš účet. To může trvat 24 hodin. Pokud na zboží specháte, tak nám pošlete potvrzení o provedení platby na email obchod@barvyadler.cz a my zboží obratem odešleme.

doprava zdarma  Doprava zdarma

Při nákupu nad 5000 Kč neplatíte dopravu ani dobírku. Dopravíme vám vše zdarma!

kamenná Možnost vyzvednutí ve skladu našeho partnera v Praze

Naší kamennou prodejnu pro vás zařizujeme. Než budeme mít hotovo, tak je možnost zboží vyzvedávat u našeho partnera Artisan na adrese Přátelství 79/83, 10400 Praha Uhříněves. Otevírací doba Po-Pá 8:00-16:00. Pokud chcete zboží vyzvednout vyžadujeme platbu předem.