Výhody registrace

Proč se registrovat na e-shopu BarvyAdler.cz?

Ať už se registrujete při nákupu, nebo se teprve rozhodujete, zda nakoupíte - doporučujeme se zaregistrovat.  Registrace Vám přinese hned několik výhod:

 ✔ Nákup RAZ-DVA!

Jednou se zaregistrujete a už nikdy nebudete muset vyplňovat fakturační a dodací údaje. Jedna registrace a všechny nákupy budou mnohem snadnější. Při každé návštěvě za vás systém vyplní všechny kolonky, které je potřeba.

✔ Vše na jednom místě!

Po registraci budete mít založený profil, ve kterém naleznete všechny vaše nákupy. Dozvíte se také v jakém stavu je vaše objednávka. Může se stát, že budete chtít koupit tu barvu, kterou jste kupovali naposledy - stačí se přihlásit a vše budete mít v profilu uložené. Jednoduše pak můžete vytvořit tu samou objednávku, jako minule.

✔ Nemůžete najít doklad?

Všechny doklady se vám také ukládají do vašeho zákaznického účtu. Ať už potřebujete vidět objednávku, nebo fakturu - můžete si vše dodatečně vytisknout

✔ Akce, tipy, triky?

Nemáme v plánu vás zásobovat e-maily, ale jednou za čas pro vás chystáme exkluzivní nabídku. A registrovaní se o tom dozví jako první. A věřte, bude to stát za to! :) 

✔ Ke každému nákupu malý dárek

Každý nákup od registrovaného zákazníka odměníme malou pozorností. Nechte se překvapit :)


re