Efekt starého dřeva

Z NOVÉHO STARÉ

V dnešní době je velký trend ze starých kousků tvořit nové. Zároveň je ale velice oblíbené dávat novému dřevu vzhled starého dřeva. Chcete také docílit efektu starého dřeva? Přinášíme Vám skvělou impregnační lazuru ADLER Pullex Silverwood, která obsahuje metalické částice - dodají dřevu nádherný metalický vzhled a zároveň vytvoří téměř bezúdržbový nátěr!

Výborně funguje na všech dřevinách, speciálně na modřínovém dřevě vypadá nádherně! Jedná se o velice oblíbený produkt na dřevěné fasády na moderní novostavbě, ale i na starých chalupách, kde zamaskuje nedostatky dřeva.

Důležité je myslet na to, že při natírání lazurou ADLER Pullex Silverwood je potřeba často promíchavat barvu. Metalické částice rychle klesají na dno plechovky a pokud nebudete barvu pravidelně promíchávat, tak nátěr nemusí být rovnoměrný.

Nabízíme čtyři metalické odstíny - stříbrnou, starošedou, hliníkově šedou a světle žíhaný smrk. Pokud Vám nebude ani jeden odstín vyhovovat, je možné ho ředit s bezbarvou variantou pro zesvětlení.

Jedná se o rozpouštědlovou lazuru - nářadí ihned po natírání očistěte v ředidle ADLER Adlerol.